Olomoucký pivní festival

Fotogalerie - pivní festival



Program pivního festivalu

ČTVRTEK 24.5.

14:00   Zahájení BEERFESTU 2018

16:15   Slavnostní narážení soudku

16:30   Vilém Čok & Bypass

18:00   Žlutý pes

20:00   Gaia Mesiah

22:00   Horkýže Slíže

 

PÁTEK 25.5.

11:00   Vstup pro návštěvníky

16:30   Děda Mládek Illegal Band

18:30   DESMOD

20:30   MIG 21

22:30   Mandrage

 

SOBOTA 26.5.

10:00   Vstup pro návštěvníky

10:00   Mezinárodní setkání sběratelů

               pivních kuriozit

12:30   Zvláštní zóny

14:00   Imodium

15:30   minus123minut

17:00   Emma Smetana

18:30   Laura a její tygři

20:30   OLYMPIC

22:00   Walda Gang

 

 

 

Pivní festival 2004

    Program BEERFEST Olomouc 2004

STŘEDA 12.5.                                                                          
 16 00  SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
 16 10  JAZZ DOG OPEN                                                                  
 17 15  BOKOMARA                                                                     
 19 00  FLERET & Jarmila Šuláková      
 21 00  RENÉ LACKO&DOWNTOWN (Sk)                                            
 22 00 - 24 00  Hudební produkce ve stanech
 
ČTVRTEK 13.5.
 12 00 Zahájení
 16 00 BLUESBERG                                                                            17 15 NAOKO        
 19 00 KRUTNAVA (Šůcha, Kapitánová,Koudelka)                            21 00 ROBSON                                            
 22 00 - 24 00 Hudební produkce ve stanech                             
                                                                                           
 PÁTEK 14.5.
 12 00  Zahájení
 15 00  HB BAND LITOVEL                                                              
 16 00  EL REY (Chorvatsko)                                                                        
 17 15  NADORAZ                                                                                        
 19 00  LAURA A JEJÍ TYGŘI                                                                     
 21 00  MEKYBAND – Revival MEKY ŽBIRKA + HOSTÉ H. ZAGOROVÁ a další   
 23 00 - 03 00 Hudební produkce ve stanech
 
SOBOTA 15.5.
 10 00  Zahájení
 13 30  ROLLING STONES REVIVAL
 15 00  IVAN MLÁDEK & Banjo Band s Milanem Pitkinem … a wo tom to je
 17 00  JARRET                                                                                        
 19 00  VLADIMÍR MIŠÍK                                                                             
 21 00  ASPM & JAN SPÁLENÝ                                                                                       
 22 30 - 03 00 hudební produkce ve stanech