Olomoucký pivní festival

Fotogalerie - pivní festival



Program pivního festivalu

HLAVNÍ SCÉNA

     ČTVRTEK 25.5.

15:30 Monster Big Band

16:30 Slavnostní naražení soudku

17:00 Kurtizány z 25. Avenue

18:30 SLZA

20:00 Polemic

22:00 Vypsaná Fixa

     PÁTEK 26.5.

15:30 Prague Conspiracy

17:00 Cocotte Minute

19:00 Jaroslav Uhlíř se skupinou

21:00 No Name (SK)

22:30 Kamp! (PL)

     SOBOTA 27.5.

10:00 Mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů

13:30 Zoči Voči

15:00 Turbo

17:00 Walda Gang

19:00 PSH

21:00 Skyline

22:30 Rock and Roll Marcella Woodmana

 

Pivní festival 2004

    Program BEERFEST Olomouc 2004

STŘEDA 12.5.                                                                          
 16 00  SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
 16 10  JAZZ DOG OPEN                                                                  
 17 15  BOKOMARA                                                                     
 19 00  FLERET & Jarmila Šuláková      
 21 00  RENÉ LACKO&DOWNTOWN (Sk)                                            
 22 00 - 24 00  Hudební produkce ve stanech
 
ČTVRTEK 13.5.
 12 00 Zahájení
 16 00 BLUESBERG                                                                            17 15 NAOKO        
 19 00 KRUTNAVA (Šůcha, Kapitánová,Koudelka)                            21 00 ROBSON                                            
 22 00 - 24 00 Hudební produkce ve stanech                             
                                                                                           
 PÁTEK 14.5.
 12 00  Zahájení
 15 00  HB BAND LITOVEL                                                              
 16 00  EL REY (Chorvatsko)                                                                        
 17 15  NADORAZ                                                                                        
 19 00  LAURA A JEJÍ TYGŘI                                                                     
 21 00  MEKYBAND – Revival MEKY ŽBIRKA + HOSTÉ H. ZAGOROVÁ a další   
 23 00 - 03 00 Hudební produkce ve stanech
 
SOBOTA 15.5.
 10 00  Zahájení
 13 30  ROLLING STONES REVIVAL
 15 00  IVAN MLÁDEK & Banjo Band s Milanem Pitkinem … a wo tom to je
 17 00  JARRET                                                                                        
 19 00  VLADIMÍR MIŠÍK                                                                             
 21 00  ASPM & JAN SPÁLENÝ                                                                                       
 22 30 - 03 00 hudební produkce ve stanech