Olomoucký pivní festival

Fotogalerie - pivní festival



Program pivního festivalu

HLAVNÍ SCÉNA

Čtvrtek 28.5.
14:00  Otevření festivalu
15:00  Naražení soudku
15:10  
17:00  
19:00  
21:00  
Druhá scéna
16:00  
18:00  
20:00  

Pátek 29.5.

11:00  Otevření festivalu
15:00  
17:00  
19:00  
21:00  
Druhá scéna
16:00  
18:00  
20:00  
Sobota 30.5.
10:00  Mezinárodní burza sběratelů
12:00  
13:00  
15:00  
17:00  
19:00  
21:00  
Druhá scéna 
14:00  
16:00  
18:00  
20:00  

 

 

Pivní festival 2003

 

Program BEERFEST OLOMOUC 2003

STŘEDA 4.6.
12 00   SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ                                                                   
12 10   MORAVSKÁ VESELKA                                                                
15 00   TROPICKÁ ÁGNES                                                                        
17 00   TERNE CHAVE                                                                              
18 30   LOCO POCO                                                                                       
20 00   FLERET                                                                                           
22 00 -24 00  Hubertus , Frgál
 
ČTVRTEK 5.6.
11 00   ABSENCE folk
13 00   VOLNÉ HUDEBNÍ SDRUŽENÍ folkrock                                        
15 00   ROLLING STONES REVIVAL                                                      
16 00   AFGHAN POPCORN                                                                      
18 00   VYPSANÁ FIXA                                                                            
20 00   UŽ JSME DOMA                                                                            
22 00 – 24 00 Frgál ,bluesberg
 
PÁTEK 6.6.
11 00   ZAHÁJENÍ
13 00   JIM HENDRIX Revival                                                                                
15 00   BREADEN                
17 00   JANIS JOPLIN REVIVAL                                                                 
20 00   VIDIEK                                                                                            
22 00 – 24 00 Hubertus ,Sešlost                                                                       
 
 
SOBOTA 7.6.
10 00   ZAHÁJENÍ
12.00   BLUES ANGELS                                                                             
13.00   PAPILLIO                                                                                        
14.30   JAZZ HEADS                                                                         
16.00   U2 REVIVAL                                                                                     
18.00   ASPM JAN SPÁLENÝ                                                                      
20.00   ŽÁHA                                                                                                
21 30   BLUES ANGELS

NEDĚLE 8.6.
10 00   ZAHÁJENÍ
12.00   FERNET BLUES                                                                               
14.00   LEHKÁ NOHA
16.00   ECHT                                                                                                 
18.00   LAURA A JEJÍ TYGŘI                                                                    
20.00   UKONČENÍ DRUHÉHO ROČNÍKU PIVNÍHO FESTIVALU